1995 yılında kartalkaya da hizmet vermeye başlayan firmamız ulaşım, konaklama ve kiralama konusunda sizlere yardımcı olmayı amaçlamıştır. Kayakçı Kartalkaya kayak ve snowboard kiralama merkezinde Kayak, kayak ayakkabısı, baton, snowboard ve ayakkabısı veya snowblade ve ayakkabısını takım olarak kiralayabileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre ayrı ayrıda kiralayabilirsiniz.

 Kiraladığınız ürünler deneyimli ekibimiz tarafından kayak seviyenize, boyunuza ve kilonuza göre gerekli ayarları yapılır. Eğer bu sporlardan birine ilk defa başlayacaksanız kiralayacağınız ürünlerle ilgili size gerekli bilgiler verilecektir. Bu sporlardan birini kendi başınıza öğrenmeye çalışmanız tavsiye edilmez.

 Kartalkaya‘da yetkili kayak ve snowboard öğretmenlerinden ders almanız tavsiye edilir. Kiralayabileceğiniz diğer ürünler Kask, Kar Gözlüğü ve kar ve hava koşullarına uygun kıyafet eldiven ve bere kar maskesi gibi ürünler kiralık olarak sunulmaz. Satın almanız gerekmektedir. Size bu konuda farklı seçenekler sunulacaktır.

Goole Maps Ulaşım